Корпа за багер Bakken set Lehnhof snelwissel

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N7621
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Bakken set Lehnhof
voor een 3,5 -4,5 t kraan.
Nog beschikbaar 
Bredebak 100cm breed
Puinbak 60cm breed
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер Dieplepelbak CW 30 Dieplepelbak CW 30 цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan
корпа за багер dieplepel Dieplepel цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan
корпа за багер dieplepel Dieplepel цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan
корпа за багер slotenbak Slotenbak цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan