Корпа за багер 800 mm - Pin Ø 70 mm

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
1.350 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JJ11430
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
BUCKET WIDTH: 800 mm
PINS: Ø 70mm
STICK WIDTH: 308 mm
CENTER / CENTER PINS: 410 mm
Reference number: No 203
brand: GEITH
running hours: USED
bucket volume: CIRCA 0.8m³
Description
VERY GOOD CONDITION USED DIGGING BUCKET
INCLUDING 2 FITTING PINS
FITTING DIMENSIONS
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер cw40 Cw40 1.250 € Корпа за багер Холандија, Cuijk
корпа за багер CATERPILLAR 320 CATERPILLAR 320 1.400 € Корпа за багер Холандија, Cuijk