Корпа за багер 48 PULGADAS

PDF
корпа за багер 48 PULGADAS
корпа за багер 48 PULGADAS
корпа за багер 48 PULGADAS слика 2
корпа за багер 48 PULGADAS слика 3
корпа за багер 48 PULGADAS слика 4
корпа за багер 48 PULGADAS слика 5
корпа за багер 48 PULGADAS слика 6
корпа за багер 48 PULGADAS слика 7
корпа за багер 48 PULGADAS слика 8
корпа за багер 48 PULGADAS слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15037
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер 48 PULGADAS

Шпански
DE 48 PULGADAS
DISTANCIAS DE OREJA A OREJA DE 11.0 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES DE 3.0 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua