Корпа за багер 1300 mm-Pin Ø 90 mm

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
3.250 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Година на производство 2015
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 4 X PIECES IN STOCK
Опис
Капацитет на лопата 1.7 м³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
BUCKET WIDTH: 130 CM WIDE
PINS: Ø 90 MM
STICK WIDTH: 410 MM
CENTER / CENTER PINS: 500 MM
brand: GROW ENGINERING
running hours: NEW / UNUSED
Description
NEW / UNUSED HEAVY DUTY DIGGING BUCKET
CAT ADAPTER TOOTH SYSTEM
FITTING DIMENSIONS
SUITIBLE TO
HITACHI ZX240 / ZX250 / ZX280
JCB JS260 / JS330 / JS360
CASE CX290 / CX330
DOOSAN DX300 / DX340
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер KM 40- 8000 Liter KM 40- 8000 Liter 13.750 € Корпа за багер 2016 8 м³ Холандија, Steenwijk