Огласот Корпа за багер е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
корпа за багер CW30 CW30 2.075 € Корпа за багер 0.84 м³ Холандија, Cuijk
корпа за багер CW30 CW30 2.300 € Корпа за багер Холандија, Cuijk
корпа за багер Caterpillar  325 Caterpillar 325 2.250 € Корпа за багер 1.5 м³ Холандија, Nunspeet
корпа за багер
Продадено
корпа за багер
корпа за багер слика 2
корпа за багер слика 3
корпа за багер слика 4
корпа за багер слика 5
1/5
Тип:  корпа за багер
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  TB35430
Опис
Капацитет на лопата:  1.4 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер

Англиски
CW30 Bucket
Brand: Saes
Width: 1400 mm
Capacity: 1400 l
24-30 tons machine
(no.je02407230560.bec)