Конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo

PDF
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 2
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 3
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 4
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 5
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 6
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 7
конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wiesheu
Модел:  Dibas Duo
Тип:  конвекциска печка
Година на производство:  10/2016
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6190EB
Опис
Вкупни димензии:  1 м × 0.95 м × 2.15 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Конвекциска печка Wiesheu Dibas Duo

Германски
Ladenbackofen WIesheu
Typ
Dibas Duo
Dibas 64 blue S + Dibas 64 blue L
10+5 Auflagen
für 60×40 cm Bleche
digitale Steuerung
Selbstreinigungsprogramm
Tür mit Innenschiebung
fahrbar auf Rollen
geprüft & gereinigt
sehr guter Zustand
Technische Daten
400 V – 50 Hz
Abmessungen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Wiesheu Dibas 64-L цена на барање Конвекциска печка 2014 Германија, Bielefeld
Wiesheu EBO 68 – B4 цена на барање Конвекциска печка 2011 Германија, Bielefeld
Wiesheu EBO 68 Dibas 66 цена на барање Конвекциска печка 2013 Германија, Bielefeld
Wiesheu B4 + EBO цена на барање Конвекциска печка 2012 Германија, Bielefeld
Wiesheu B4+B8 цена на барање Конвекциска печка 2010 Германија, Bielefeld