Конвекциска печка Wachtel Thermico Plus

PDF
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus слика 2
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus слика 3
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus слика 4
конвекциска печка Wachtel Thermico Plus слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wachtel
Модел:  Thermico Plus
Тип:  конвекциска печка
Година на производство:  11/2017
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2003202405
Опис
Сила:  13.7 kW
Вкупни димензии:  0.85 м × 0.97 м × 1.87 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Конвекциска печка Wachtel Thermico Plus

Германски
Umluftbackofen von Wachtel mit Zwischenablage und Gärschrank
Umluftbackofen ist Thermico Plus mit IQ Air Steuerung
Backofen ist für 5 Bleche 60x40cm
Gärschrank ist für 16 Bleche 60x40cm
elek. Anschlusswert: 13,7 kW
Baujahr: 11 / 2017
Außenmaße
97cm breit
85cm tief
187cm hoch
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Wachtel Thermico Plus цена на барање Конвекциска печка 11/2017 13.7 kW Германија, Bielefeld
Miwe FBC 6.0604/10.0604 цена на барање Конвекциска печка 2017 Германија, Bielefeld
Miwe FBC цена на барање Конвекциска печка 2017 Германија, Bielefeld
Miwe Aero 8.0604 цена на барање Парно-конвекциска печка 2015 Германија, Bielefeld