Конусна дробилка Sandvik QH 331

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Sandvik
Модел QH 331
Тип конусна дробилка
Година на производство 2013
Работни часови 7300 м/ч
Локација Ирска
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KW27067
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Англиски
Sandvik QH 331 tracked cone crusher.
Year of manufacture 2013.
Serial number 1884BG13254
The machine has a Sandvik CH430 cone crusher fitted, Medium Coarse configuration.
Powered by a CAT C9 engine with 7500 hours.
The machine is immediately available.
Worldwide shipping available.
Capacity: 200 tph
condition: Good
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
конусна дробилка TEREX C 1540 TEREX C 1540 цена на барање Конусна дробилка 2011 11500 м/ч Ирска
конусна дробилка Sandvik QH-331, 2013 Sandvik QH-331, 2013 199.000 € Конусна дробилка 03/2013 7500 м/ч Германија, Frankfurt/Main
конусна дробилка Sandvik QH331 Sandvik QH331 цена на барање Конусна дробилка 2013 700 м/ч Украина, Киев
конусна дробилка Sandvik CJ411 Sandvik CJ411 цена на барање Конусна дробилка 03/2013 Кина, shanghai
конусна дробилка Sandvik CH890 Sandvik CH890 цена на барање Конусна дробилка 03/2013 Кина
конусна дробилка Sandvik CS420 Sandvik CS420 цена на барање Конусна дробилка 02/2012 Кина, Shanghai