Конусна дробилка NORDBERG Symons 4,25

PDF
конусна дробилка NORDBERG Symons 4,25
1/1
PDF
38.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка NORDBERG
Модел Symons 4,25
Тип конусна дробилка
Година на производство 1987
Локација Германија Wörth am Rhein
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID YD24158
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4.25
Symons 4 1/2 Kegelbrecher
Mit Elektromotor Hydraulikaggregat die Brecher ist in guten Zustand.
Das ist ein Stndart
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
конусна дробилка NORDBERG POKRETNI MLIN NORDBERG POKRETNI MLIN цена на барање Конусна дробилка 1993 20 м³ Босна и Херцеговина, Posušje
конусна дробилка NORDBERG GP100 NORDBERG GP100 цена на барање Конусна дробилка 01/2002 Кина, shanghai
конусна дробилка NORDBERG C-100 NORDBERG C-100 цена на барање Конусна дробилка 2010 Кина, Shanghai
конусна дробилка NORDBERG 2FT NORDBERG 2FT цена на барање Конусна дробилка Кина
конусна дробилка NORDBERG 3FT STD NORDBERG 3FT STD цена на барање Конусна дробилка Кина, shanghai