Нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-6

PDF
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-6
1/1
PDF
2.005 €
Контактирајте го продавачот
Марка CONTAINEX
Модел LC-6
Тип контејнер од 8 стапки
Година на производство 2021
Зафатнина 7.45 м³
Нето тежина 450 кг
Локација Германија Eltmann
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19965054
Опис
Вкупни димензии 1.98 м × 1.97 м × 1.91 м
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Германски
Containex Lagercontainer
Inhalt: 7,45m³
mit Holz- oder Stahlboden lieferbar
verzinkte Verriegelungsstangen
bis zu 3-fach stapelbar
Handling mit Kran und Gabelstapler
Einlagerung bis zu 10 t möglich
diverse Zusatzausstattungen möglich
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto

Containex Lagercontainer
Inhalt: 7,45m³
mit Holz- oder Stahlboden lieferbar
verzinkte Verriegelungsstangen
bis zu 3-fach stapelbar
Handling mit Kran und Gabelstapler
Einlagerung bis zu 10 t möglich
diverse Zusatzausstattungen möglich
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
контејнер од 8 стапки 8FT 8FT аукција Контејнер од 8 стапки Холандија, RK Zevenbergen