Machineryline » Половни пристанишни опреми » Половни контејнериТоварачи на контејнериДалекусежни слагачиТерминали камион влекачиРезервоар-контејнери од 20 стапкиКонтејнери од 20 стапкиПристанишни крановиРолл-приколкиРо-Ро камион влекачиКонтејнери од 40 стапкиКонтејнери од 10 стапкиКонтејнери од 5 стапкиКонтејнери од 8 стапкиРезервоар-контејнери од 10 стапкиФрижидер контејнери од 40 стапкиФрижидер контејнери од 20 стапки » Половни карго контејнериТоварачи на контејнериДалекусежни слагачиТерминали камион влекачиРезервоар-контејнери од 20 стапкиКонтејнери од 20 стапкиПристанишни крановиРолл-приколкиРо-Ро камион влекачиКонтејнери од 40 стапкиКонтејнери од 10 стапкиКонтејнери од 5 стапкиКонтејнери од 8 стапкиРезервоар-контејнери од 10 стапкиФрижидер контејнери од 40 стапкиФрижидер контејнери од 20 стапки » Половни контејнери од 5 стапкиКонтејнери од 20 стапкиКонтејнери од 40 стапкиКонтејнери од 10 стапкиКонтејнери од 8 стапкиТоварачи на контејнериДалекусежни слагачиТерминали камион влекачиРезервоар-контејнери од 20 стапкиПристанишни крановиРолл-приколкиРо-Ро камион влекачиРезервоар-контејнери од 10 стапкиФрижидер контејнери од 40 стапкиФрижидер контејнери од 20 стапкиРезервоар-контејнери од 30 стапки » Контејнер од 5 стапки GAVI 5feet

Контејнер од 5 стапки GAVI 5feet

PDF
PDF
1.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип контејнер од 5 стапки
Локација Италија Roma
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8823
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја тиркизен
Дополнителни информации
Англиски
brand: GAVI
Located near Verona
Good general condition
No documents
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
контејнер од 5 стапки Lukket 5,5 m3 Lukket 5,5 m3 228,40 € Контејнер од 5 стапки 3000 кг Данска, Storvorde
контејнер од 5 стапки Mobile Mini Mobile Mini 1.450 € Контејнер од 5 стапки 4910 кг Холандија, Breda
контејнер од 5 стапки Mobile Mini Mobile Mini 1.950 € Контејнер од 5 стапки 4910 кг Холандија, Breda
контејнер од 5 стапки polyester bak Polyester bak цена на барање Контејнер од 5 стапки Холандија, Goudriaan
контејнер од 5 стапки Lukket 5,5 m3 Lukket 5,5 m3 228,40 € Контејнер од 5 стапки 3000 кг Данска, Storvorde