Компресор aggregaat

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип компресор
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 6544
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Gebruikte aggregaat netjes onderhouden. 
moter Deutz 
3 220 volt uitgang
 
aggregaat
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
компресор HONDA Aggregaat HONDA Aggregaat цена на барање Компресор Холандија, Goudriaan
компресор Компресор цена на барање Компресор Холандија, Goudriaan
компресор Aggregaat Aggregaat цена на барање Компресор Холандија, Goudriaan
компресор Schroef compressor Schroef compressor цена на барање Компресор Холандија, Goudriaan