Огласот Компресор SULLAIR 58 K е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
компресор COMPAIR C38 COMPAIR C38 3.800 € Компресор 2006 1654 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 20 KAESER M 20 2.900 € Компресор 2008 19.03 кс Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор SULLAIR PM 220 SULLAIR PM 220 3.200 € Компресор 1988 11346 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор SULLAIR SE 18.5 SULLAIR SE 18.5 3.000 € Компресор 2007 1200 м/ч Украина, Львов
компресор SULLAIR 58 K
Продадено
1/9
3.500 €
Нето цена
4.165 €
Бруто цена
Марка SULLAIR
Модел 58 K
Тип компресор
Година на производство 2008
Работни часови 1360 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 17K007
Оски
Оски 1
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Германски
Sullair 58 K
Kompressor
Guter Zustand