Компресор SULLAIR 38 K

PDF
PDF
2.000 €
Нето цена
2.380 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SULLAIR
Модел 38 K
Тип компресор
Година на производство 2006
Работни часови 1400 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 16K061
Оски
Оски 1
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Sullair S 38 K
Kompressor
Guter Zustand
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
компресор SULLAIR 58 K SULLAIR 58 K 3.500 € Компресор 2008 1360 м/ч Германија, Saarlouis
компресор KAESER M 20 KAESER M 20 2.000 € Компресор 2006 1490 м/ч Германија, Saarlouis
компресор SULLAIR S38 SULLAIR S38 3.500 € Компресор 2008 24.47 кс Германија, Saarlouis
компресор KAESER M 21 KAESER M 21 2.900 € Компресор 2006 1722 м/ч Германија, Saarlouis