Огласот Компресор KAESER M 21 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
компресор KAESER M 20 KAESER M 20 2.900 € Компресор 2008 19.03 кс Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 43 KAESER M 43 4.500 € Компресор 2006 41.6 кс Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 50 KAESER M 50 5.900 € Компресор 2007 44.19 кс Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 100 KAESER M 100 9.300 € Компресор 2007 97.48 кс Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 36 G13 KAESER M 36 G13 6.500 € Компресор 2011 761 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор KAESER M 21
Продадено
1/2
2.900 €
Нето цена
3.451 €
Бруто цена
Марка KAESER
Модел M 21
Тип компресор
Година на производство 2006
Работни часови 1722 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 17K018
Оски
Оски 1
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Kaeser M 21 -Kompressor
Interne Nummer : 17K018
Baujahr : 2006