Компресор Atlas Copco XAS 66

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
3.700 €
Нето цена
4.403 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел XAS 66
Тип компресор
Година на производство 1997
Работни часови 1415 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 18K005
Мотор
Сила 41.22 кс (30.3 kW)
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Atlas Copco YA3 -Kompressor
Interne Nummer : 18K005
Baujahr : 1997
Eigengewicht : 930 kg
Leistung : 30,3 kw
7 Bar
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
компресор Atlas Copco XAS 57 Atlas Copco XAS 57 3.850 € Компресор 1997 3168 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 1.800 € Компресор 1997 150 кс Германија, Gunzenhausen
компресор Atlas Copco Atlas Copco цена на барање Компресор 1994 2000 м/ч Германија, Lübbecke
компресор Atlas Copco GA 110 Atlas Copco GA 110 1.800 € Компресор 1995 150 кс Германија, Gunzenhausen