Компресор Atlas Copco Pac 20

PDF
PDF
1.000 €
Нето цена
1.190 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел Pac 20
Тип компресор
Година на производство 2006
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 18K007
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Германски
Atlas Copco Pac 20 -Kompressor
Interne Nummer : 18K007
Baujahr : 2006
Leistung : 140 Bar
Merhrmals vorhanden (3x)
Presslufthammer (3x)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
компресор Atlas Copco XRVS 476 Atlas Copco XRVS 476 63.000 € Компресор 2008 8858 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор Atlas Copco XATS 377 Atlas Copco XATS 377 22.000 € Компресор 2008 11805 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор Atlas Copco XAHS 236 Atlas Copco XAHS 236 16.000 € Компресор 2004 9770 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор Atlas Copco XAS 36 Atlas Copco XAS 36 2.300 € Компресор 2004 1018 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
компресор SULLAIR 38 K SULLAIR 38 K 2.000 € Компресор 2006 1400 м/ч Германија, Saarlouis