Компресор климатик LIEBHERR Air Duct (9001889) за багер LIEBHERR A900C Li /A910 comp/A912 compact

PDF
компресор климатик LIEBHERR Air Duct (9001889) за багер LIEBHERR A900C Li /A910 comp/A912 compact
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип компресор климатик
Број на дел 9001889
Каталошки број на оригиналот 9001889
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 9001889
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
LIEBHERR A900C Li /A910 comp/A912 compact/A914 Compact/A916 /A918 Compact/A918/A920/A922 Rail/A924 Rail/A928/LH110 C/LH110 M/LH110 MP/LH110 MPHR/LH22 C/LH22 M/LH24 M/LH26 EC/LH26 M/LH30 C/LH30 M/LH35 M/LH35 MT/LH40 C/LH40 M/LH50 CHR/LH50 M/LH50 MHR/LH50 MT/LH60 C/LH60 CHR/LH60 M/LH60 MHR/LH60 MT/LH80 C/LH80 M/LH80 MHR/R914 compact
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!