Компактор ISUZU P75 5200 cc

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел P75 5200 cc
Тип компактор
Прва регистрација 2015-07
Локација Италија Firenze
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 215102
Мотор
Евро Euro 6
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 215102
Боја бел

Дополнителни информации — Компактор ISUZU P75 5200 cc

Италијански
TELAIO: ISUZU P75 5200 cc
ATTREZZATURA: NOVARINI SUPERMIDICAR DOUBLE
Ore PTO: 3.677,00 - Chilometri: 111.256,00

TELAIO
Dati tecnici:
Assi: 2
Cambio: MAN
Guida: DX
M.T.T.: Kg 7500
Standard emissioni: EURO 6
Passo: mm 3365
Potenza: CV 150
Accessori:
Climatizzatore: SI
Immobilizzatore Telma: SI
Centralina satellitare: SI
N° posti in cabina: 3
Ruota di scorta: SI
Estintore: SI
Cassetta di pronto soccorso: SI
Altri accessori: triangolo, giubbotto catarifrangente
ATTREZZATURA
Dati tecnici:
Cassone: 6+3 mc
Cuffia/tramoggia: 0
Attacchi AVB 120/240/360: SI
Attacchi AVC DIN 1100: SI
Accessori:
Monitor in cabina: SI
Altri accessori attr.ra: vasca retrocabina a caricamento laterale
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze