Компактор ISUZU P75 5.2

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел P75 5.2
Тип компактор
Прва регистрација 2015-07
Локација Италија Firenze
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 215273
Мотор
Евро Euro 6
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 215273
Боја бел

Дополнителни информации — Компактор ISUZU P75 5.2

Италијански
TELAIO: ISUZU P75 5.2 DX NEES
ATTREZZATURA: GIOLITO BIVASCA SMART
Ore PTO: 4.886,00 - Chilometri: 110.560,00

TELAIO
Dati tecnici:
Assi: 2
Cambio: AUT (NEES)
Guida: DX
M.T.T.: Kg 7500
Standard emissioni: EURO 6
Passo: mm 3365
Potenza: CV 190
Accessori:
Climatizzatore: SI
Centralina satellitare: SI
N° posti in cabina: 3
Ruota di scorta: SI
Autoradio: SI
Estintore: SI
Cassetta di pronto soccorso: SI
Altri accessori: triangolo, giubbotto catarifrangente, adblue, 3° chiave
ATTREZZATURA
Dati tecnici:
Cassone: 6+2,5 mc
Cuffia/tramoggia: 0
Attacchi AVB 120/240/360: SI
Attacchi AVC DIN 1100: SI
Accessori:
Impianto ingrassaggio: SI
Altri accessori attr.ra: contenitore da 90 lt incorporato al pettine, lampeggiante luce
arancio, faro di lavoro,
Immobilizzatore: SI
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 5200 cc ISUZU P75 5200 cc цена на барање Компактор 2015-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze