Компактор ISUZU P75 3.0 cc

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел P75 3.0 cc
Тип компактор
Прва регистрација 2017-07
Локација Италија Firenze
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 217151
Мотор
Евро Euro 6
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 217151
Боја бел

Дополнителни информации — Компактор ISUZU P75 3.0 cc

Италијански
TELAIO: ISUZU P75 3.0 cc CAMBIO NEES
ATTREZZATURA: FARID MK1-7
Ore PTO: 519,00 - Chilometri: 126.860,00

TELAIO
Dati tecnici:
Assi: 2
Cambio: ROBOTIZZATO
Guida: DX
P.T.T.: Kg 7500
Standard emissioni: EURO 6
Passo: mm 2900
Potenza: CV 150
Accessori:
Climatizzatore: SI
Immobilizzatore Telma: SI
Centralina satellitare: SI
Gancio traino: SI
N° posti in cabina: 3
Ruota di scorta: SI
Autoradio: SI
Estintore: SI
Cassetta di pronto soccorso: SI
ATTREZZATURA
Dati tecnici:
Cassone): 7 mc
Cuffia/tramoggia): 0 mc
Attacchi AVB 120/240/360: SI
Attacchi AVC DIN 1100: SI
Accessori:
Impianto ingrassaggio: SI
Voltasacchi: SI
Pedane posteriori (1): SI
Centralina regimi motore-limitatore per pedane: SI
Supporto pala e scopa: SI
Monitor in cabina: SI
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 5200 cc ISUZU P75 5200 cc цена на барање Компактор 2015-07 Euro 6 Италија, Firenze
компактор ISUZU P75 3.0 cc ISUZU P75 3.0 cc цена на барање Компактор 2017-07 Euro 6 Италија, Firenze