Компактор DYNAPAC CA30D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
14.000 US$
Нето цена
≈ 12.280 €
Контактирајте го продавачот
Марка DYNAPAC
Модел CA30D
Тип компактор
Година на производство 2011
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TU13202
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
компактор DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 13.000 US$ Компактор 2008 100 кс Кина, Shanghai
компактор DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 12.962 US$ Компактор 2005 4750 м/ч Кина, Shanghai
компактор DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 14.000 US$ Компактор 03/2017 390 м/ч Кина, Shanghai
компактор DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 13.500 US$ Компактор 03/2017 693 м/ч Кина, Shanghai
компактор DYNAPAC CA301D DYNAPAC CA301D 16.000 US$ Компактор 02/2017 1500 м/ч Кина, Shanghai