Количка за комисионирање BT LPE200

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BT
Модел LPE200
Тип количка за комисионирање
Година на производство 2016
Носивост 2000 кг
Локација Белгија Rijkevorsel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот M21098
Мотор
Гориво електро
Капацитет на батерија 320 Ah
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Англиски
Battery charger: Included
Condition: Good / Normal
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
количка за комисионирање BT OME100 H - 3W8850 - initi BT OME100 H - 3W8850 - initi цена на барање Количка за комисионирање 2015 2118 м/ч Холандија, Wijchen
количка за комисионирање BT 0SE 250 BT 0SE 250 1.400 € Количка за комисионирање 2014 2500 кг Италија, Brescia
количка за комисионирање BT OSE250 BT OSE250 цена на барање Количка за комисионирање 2013 5230 м/ч Холандија, Varsseveld
количка за комисионирање BT OSE 250 BT OSE 250 3.200 € Количка за комисионирање 2013 2799 м/ч Германија, Düsseldorf
количка за комисионирање BT OSE250 BT OSE250 цена на барање Количка за комисионирање 2013 3698 м/ч Холандија, Varsseveld
количка за комисионирање BT OME100N BT OME100N цена на барање Количка за комисионирање 2013 2723 м/ч Холандија, Varsseveld