Нови количка со платформа Balen doseer plateau

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип количка со платформа
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 61256
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Balen doseer plateau NIEUW
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
количка со платформа AGM container trolley AGM container trolley цена на барање Количка со платформа Холандија, Goudriaan
количка со платформа VIKING VIKING цена на барање Количка со платформа 2005 6000 кг Холандија, Amsterdam
количка со платформа Berg Hortimotive Berg Hortimotive цена на барање Количка со платформа Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
количка со платформа HAWE trolley HAWE trolley цена на барање Количка со платформа Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
количка со платформа BT SPE-SWE-LPE-LWE BT SPE-SWE-LPE-LWE цена на барање Количка со платформа Белгија, Rijkevorsel
количка со платформа TOR SP1000 TOR SP1000 цена на барање Количка со платформа 1000 кг Казахстан, Усть-Каменогорск