Коленесто вратило DEUTZ F3L1011F за дигалка

PDF
коленесто вратило DEUTZ F3L1011F за дигалка
1/1
PDF
500 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
416,67 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип коленесто вратило
Година на производство 2008
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UB24490
Опис
Марка на мотор Deutz
Модел на мотор F3L1011F
Број на цилиндри 3
Тип на мотор линиски
Мотор
Марка Deutz F3L1011F
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи