Коленесто вратило LIEBHERR Crankshaft (11100327) за багер LIEBHERR D834 A7

PDF
коленесто вратило LIEBHERR Crankshaft (11100327) за багер LIEBHERR D834 A7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип коленесто вратило
Број на дел 8000572
Каталошки број на оригиналот 11100327
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000572
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!