Колектор PERKINS S3777R013, u3777R121, u3777R081 за багер-натоварувач

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
90 €
Контактирајте го продавачот
Тип колектор
Број на дел Perkins S3777R013,u3777R121,u3777R081,3777E052,3778E111,3778E211,37778E05.
Каталошки број на оригиналот Perkins S3777R013,u3777R121,u3777R081,3777E052,3778E111,3778E211,37778E05.
Локација Украина Біла
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TD24379
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Украински
Perkins S3777R013, u3777R121, u3777R081,3777E052,3778E111,3778E211,37778E05.
Perkins S3777R013,u3777R121,u3777R081,3777E052,3778E111,3778E211,37778E05.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи