Клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

PDF
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 2
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 3
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 4
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 5
клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  клип
Година на производство:  1992
Локација:  Унгарија Baja
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  KB35430
Опис
Марка на мотор:  Liebherr
Мотор
Марка:  Liebherr
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Клип Liebherr D906 , D904 за натоварувач со тркала Liebherr 541 L

Унгарски
Liebherr 541 L dugattyú+hajtókarral a képen látható állapotban eladó.
Liebherr L 541 Motor és egyéb alkatrész is eladó. Érdeklődni e-mail, vagy telefonon magyarul. Uniós adószámmal nettó 0 % Áfa.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!