Клипен прстен за багер Caterpillar 3412D

PDF
клипен прстен за багер Caterpillar 3412D
клипен прстен за багер Caterpillar 3412D
клипен прстен за багер Caterpillar 3412D слика 2
клипен прстен за багер Caterpillar 3412D слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  клипен прстен
Број на дел:  2465659, 246-5659, CA2465659
Локација:  Турција
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  ED33925
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Клипен прстен за багер Caterpillar 3412D

Англиски
REFERENCE NUMBER :  2465659, 246-5659, CA2465659PART NAME : RINGMACHINE NAME : CATERPILLARMACHINE AND ENGINE MODEL : 24M, 3412D, 385C, 385C FS, 385C L, 385C L MH, 390D, 390D L, 631E, 631G, 633E II, 637E, 637G, 657E, 657G, 772, 772G, 777C, 777D, 777F, 777G, 834H, 834K, 836H, 854K, 988H, 988K, 992K, 993K, AD45B, AD55
FOR YOUTUBE : покажи контакти
CONTACT US : покажи контакти
This number is for reference only. We do not claim any of the brand or name!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!