Картерот LIEBHERR (10120070) за багер LIEBHERR D934L/D934S

PDF
картерот LIEBHERR (10120070) за багер LIEBHERR D934L/D934S
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип картерот
Број на дел 8000816
Каталошки број на оригиналот 10120070
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000816
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи