Карданско вратило Liebherr Shaft 9888071 за багер Liebherr R974C/R976 LC

PDF
карданско вратило Liebherr Shaft 9888071 за багер Liebherr R974C/R976 LC
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  карданско вратило
Број на дел:  9001444
Каталошки број на оригиналот:  9888071
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  9001444
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!