Карданско вратило Liebherr 7019814 за багер Liebherr A310/A316

PDF
карданско вратило Liebherr 7019814 за багер Liebherr A310/A316
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  карданско вратило
Број на дел:  1011428
Каталошки број на оригиналот:  7019814
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1011428
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!