Ново карданско вратило за багер-натоварувач

PDF
ново карданско вратило за багер-натоварувач
1/1
PDF
178 €
Нето цена
880 RON
211,82 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип карданско вратило
Локација Романија Cornetu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TV26627
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
Ax cardanic- cardan pentru buldoexcavator Jcb 3cx
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи