Капак за вентил LIEBHERR Cylinderhead Cover (10134698) за багер LIEBHERR

PDF
капак за вентил LIEBHERR Cylinderhead Cover (10134698) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип капак за вентил
Број на дел 8000524
Каталошки број на оригиналот 10134698
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000524
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934/D936/D944/D946
Мотор
Марка Liebherr D934/D936/D944/D946
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи