Камион за ѓубре SCANIA P310 z zabudową Geesink

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Тип камион за ѓубре
Година на производство 2008
Километража 240094 км
Зафатнина 21 м³
Локација Полска Krzykosy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BJ27088
Опис
Марка на каросерија Geesink
Начин на истовар задна
Оски
Состојба на гумите 60 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Полски
Pojemność: 21 m3
Napęd: 6x2
Norma: Euro 5
Skrzynia automatyczna Opticruise
Kamera cofania
3 miejsca siedzące
Waga
W pełni sprawna, gotowa do pracy
Pozostałe ogumienie: 60%
Rejestrowany jaki pojazd specjalistyczny bez tachografu!
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за ѓубре SCANIA P230 SCANIA P230 25.410 € Камион за ѓубре 2009 192531 км Полска, Częstochowa
камион за ѓубре SCANIA P 320 SCANIA P 320 27.620 € Камион за ѓубре 08/2010 370000 км Полска, Kalisz