Камион за ѓубре RENAULT Premium 320 DXI - BEZ ZABUDOWY, W CAŁOŚCI LUB NA CZĘŚCI

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Тип камион за ѓубре
Година на производство 2009
Локација Полска Krzykosy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JE23417
Опис
Марка на каросерија Semat
Мотор
Евро Euro 5
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Полски
BEZ ZABUDOWY


Śmieciarka niekompletna jak na zdjęciach.
Na sprzedaż na części lub w całości.

Do zakupu między innymi:

- SILNIK DXI7
- Pompa hydrauliczna
- Automatyczna skrzynia biegów Allison
- Przystawka
- Chłodnica
- Mosty
- Zawieszenie
- Kabina
- AdBlue
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за ѓубре RENAULT DXI 280 RENAULT DXI 280 11.370 € Камион за ѓубре 2009 295919 км Полска, Jastrzębie Zdrój
камион за ѓубре RENAULT Premium Euro 5 RENAULT Premium Euro 5 цена на барање Камион за ѓубре 2009 217946 км Полска, Głuchołazy