Камион за ѓубре RENAULT Midlum 150.08/B

PDF
камион за ѓубре RENAULT Midlum 150.08/B
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел Midlum 150.08/B
Тип камион за ѓубре
Локација Шпанија Sant Pere Molanta, Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 5485613197
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
Codigo Motor: dCi 4B
Vehículo - Bastidor: VF642AEA000014320
Vehículo - Anio: 2003
Vehículo - Marca: Renault
Vehículo - Modelo: Midlum
Vehículo - Version: 150.08/B
Vehículo - Codigo Motor: dCi 4B
Vehículo - Color: BLANCO
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за ѓубре RENAULT 300.26 RENAULT 300.26 цена на барање Камион за ѓубре Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион за ѓубре RENAULT M230.16D RENAULT M230.16D цена на барање Камион за ѓубре Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион за ѓубре RENAULT Premium 320.26 RENAULT Premium 320.26 27.500 € Камион за ѓубре 2008-02-15 237533 км Шпанија, Ribarroja del Turia
камион за ѓубре RENAULT 260. 18 RENAULT 260. 18 9.500 € Камион за ѓубре 2002 356000 км Шпанија, Burgos