Камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3

PDF
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 2
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 3
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 4
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 5
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 6
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 7
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 8
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 9
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 10
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 11
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 12
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 15
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 16
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 17
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 18
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 19
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 20
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 21
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 22
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 23
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 24
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 25
камион-мешалка SCANIA G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3 слика 26
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/26
PDF
56.400 €
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел G480 6X4 - BigAxles - Euro 5 - DeBuf BM 12-36-2 Mixer 12m3
Тип камион-мешалка
Година на производство 2012
Километража 520000 км
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување ное 10, 2022
Machineryline ID MR28467
Мотор
Марка Scania
Сила 353 kW (480 кс)
Гориво дизел
Турбо
Евро Euro 5
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x4
Суспензија пружина/пневматски
Сопирачки
Интрадер
Моторна сопирачка
Ретардер
Кабина
Авто греач Webasto
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
G480
6X4
Big Axles
Euro 5

De Buf BM 12-36-2 Mixer 2012 year
12m3
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-мешалка SCANIA P360 SCANIA P360 54.900 € Камион-мешалка 2012-03-25 195000 км Полска, Nowy Sącz
камион-мешалка MERCEDES-BENZ AXOR MERCEDES-BENZ AXOR 59.900 € Камион-мешалка 2012 179000 км Полска, Górno