Камион-мешалка Perkins Comet Trimix 30 H

PDF
PDF
21.500 €
Нето цена
25.585 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Perkins
Модел Comet Trimix 30 H
Тип камион-мешалка
Работни часови 900 м/ч
Локација Романија Borș
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GT30058
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион-мешалка Perkins Comet Trimix 30 H

Романски
Autobetoniera Comet Trimix 30 H, 900 de ore, cu autoincarcare, cifa de 3.5m3, cifa rotativa, motor Perkins in 4 pistoane, cu joystick, stare foarte buna de functionare.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

IVECO Cursor 19.500 € Камион-мешалка 2000 Романија, Tarcea, Bihor
Astra HD7 84 42 22.000 € Камион-мешалка 2000 425821 км Романија