Камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³

PDF
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 2
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 3
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 4
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 5
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 6
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 7
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 8
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 9
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 10
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 11
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 12
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 13
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 14
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 15
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 16
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 17
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 18
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 19
камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³ слика 20
Заинтересирани сте за огласот?
1/20
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mercedes-Benz
Тип:  камион-мешалка
Прва регистрација:  2008-09-25
Километража:  377075 км
Работни часови:  2807 м/ч
Зафатнина:  8 м³
Локација:  Холандија Nijmegen
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  QW38456
Мотор
Сила:  301 kW (410 кс)
Гориво:  дизел
Евро:  Euro 4
Менувач
Тип:  EPS
Оски
Оски:  4
Оскина конфигурација:  8x4
Суспензија:  пружина/пружина
Сопирачки
ABS: 
Кабина
Клима уред: 
Авто радио: 
Круз контрола (темпомат): 
Електрично подигање на стакла: 
Штитник од сонце: 
Дополнителна опрема
Алуминиумски фелни: 
AdBlue резервоар: 
Состојба
Состојба:  половни
Техничкиот преглед важи до:  2024-04-26
Дополнителни информации
Боја:  темно син

Дополнителни информации — Камион-мешалка Mercedes-Benz Actros 3241 Pumi - Putzmeister M24 -3 - 2807 W hours- 8m³

Холандски
Mercedes Actros 3241
- 2008
- Euro 4
- EPS (semi automatic)
- 377075 km
- Euro 4 + adblue
- Steel suspension
- Alcoa wheels

Putzmeister TMM 24-3
- 24 Meter
- 4x Stabilizer
- Remote control
- 2008
- Only 2807 working hours
- Liebherr 8m³ mixer
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи