Камион-мешалка Frumecar на шасија MAN 360 FRUMECAR 10M3 AÑO 2017

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
78.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел 360 FRUMECAR 10M3 AÑO 2017
Тип камион-мешалка
Година на производство 2017
Прва регистрација 2017
Километража 167000 км
Зафатнина 10 м³
Локација Шпанија Valladolid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 23318
Опис
Марка на мешалка за бетон Frumecar
Оски
Оскина конфигурација 8x4
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
Modelo Camion: 360
CAMION HORMIGONERA MAN 360
MARCA DE LA CUBA FRUMECAR
CAPACIDAD 10M3
167000 KILOMETROS
CAMBIO MANUAL
AÑO 2017
EN PERFECTAS CONDICIONES!!!
Se ruega contactar con nosotros antes de visitarnos para poder atenderles correctamente
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-мешалка MAN TGS 41.360 MAN TGS 41.360 91.500 € Камион-мешалка 2017 100000 км Украина, Винница
камион-мешалка MAN TGS 35.430 8×4 MAN TGS 35.430 8×4 цена на барање Камион-мешалка 2020 20 км Шпанија, Málaga
камион-мешалка FORD  CARGO 4142 M FORD CARGO 4142 M 65.140 € Камион-мешалка 08/2017 142000 км Турција, ANKARA