Камион-мешалка CARMIX 2003

PDF
PDF
29.000 €
Нето цена
34.220 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CARMIX
Модел 2003
Тип камион-мешалка
Година на производство 08/2003
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ER27314
Мотор
Марка Perkins
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Турски
MAKİNAMIZ ELİMİZDE 2 ADETTİR YENİ REVİZE EDİLMİŞ OLUP EKSİKSİZ VE İŞE HAZIRDIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-мешалка VOLVO fm380 VOLVO fm380 33.500 € Камион-мешалка 12/2004 200000 км Турција
камион-мешалка RENAULT KERAX 400 RENAULT KERAX 400 20.950 € Камион-мешалка 2004 286816 км Турција, Ankara