Огласот Кабина BW 164 AD за валјак за асфалт е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
кабина BW 164 AD за валјак за асфалт
Продадено
1/1
773,40 €
Нето цена
3.500 PLN
951,28 €
Бруто цена
Тип кабина
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XP26207
Состојба
Состојба половни
Кабини
Резултати од пребарување: 658 огласа
Прикажи
Претплати се