Кабина VOLVO (33813) за натоварувач со тркала VOLVO L220D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип кабина
Број на дел 33813
Локација Словенија Ajdovščina
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID RG24896
Опис
Боја жолт
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Словенечки
Used cab suitable for wheel loader Volvo L220D.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!