Кабина за натоварувач со тркала VOLVO L45B

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип кабина
Локација Словенија Ajdovščina
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID JA24896
Опис
Боја жолт
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
We have in stock used cab for wheel loader Volvo L45B.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!