Кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC

PDF
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 2
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 3
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 4
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 5
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 6
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 7
кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  кабина
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  13497
Опис
Боја:  жолт
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Кабина John Deere 160LC за багер John Deere 160LC

Шпански
CABINA PARA EXCAVADORA JOHN DEERE 160LC
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!