Интеркулер LIEBHERR (11065963) за натоварувач со тркала LIEBHERR L524/L528/L538/L542

PDF
интеркулер LIEBHERR (11065963) за натоварувач со тркала LIEBHERR L524/L528/L538/L542
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип интеркулер
Број на дел 1012814
Каталошки број на оригиналот 11065963
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012814
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!