Интеркулер LIEBHERR (11065962) за багер LIEBHERR L524/L528/L538/L542

PDF
интеркулер LIEBHERR (11065962) за багер LIEBHERR L524/L528/L538/L542
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип интеркулер
Број на дел 1012817
Каталошки број на оригиналот 11065962
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012817
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи