Интеркулер за багер VOLVO EW160

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип интеркулер
Година на производство 2005
Локација Шведска Rackstad Bil & Delar Ab
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 71949
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Kylare
Model : Volvo EW160
Year of manufacture : 2005
VAT : 25
Internal stock no : 71949
General grade (1 min - 5 max) : 5
Hours of use : 9000 h
Part ID : VOE14377288
Kylare Volvo EW160 2005 årsmodell som gått 9000 tim
Nr:VOE14377288
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!