Нови инструмент табла CATERPILLAR (3070649) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип инструмент табла
Број на дел 3070649
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777004303
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи